КАДРОВІ ЗМІНИ У ЛЕБЕДИНСЬКІЙ ЛІКАРНІ

Процес кадрових змін у Лебединській лікарні завершився. В результаті  медичної реформи докорінно змінено підхід до управління лікарнею, зокрема – до керівних посад: перейменування посад головного лікаря на директора та його заступників. Також з’явилися нові посади, зокрема – медичний директор та його заступники. Важливо, що функції директора і медичного директора чітко розмежовані: директор підприємства займається  питаннями господарсько-економічної діяльності та призначається на посаду Лебединською міською радою, а медичний директор – виключно питаннями медицини та призначається директором.

Відтак, директор закладу Владислав ШЕПІЛЬ, заступник директора з економічних питань – Анна ПАРШАКОВА, медичний директор – Тетяна ЛИТВИНОВА,  заступником медичного директора з амбулаторно медичної допомоги громади – Олег ЗАВОРА.

Сьогодні знайомимо вас із новим працівником нашого закладу – медичним директором Тетяною Литвиновою, яка має вищу категорію лікаря-терапевта,  22 роки лікувального та 15 років керівного стажу.  До цього вела лікарську практику на Львівщині, Полтавщині та безпосередньо у м. Суми.

З початком військового стану працювала у проєкті ЮНІСЕФ щодо ВПО у Львівській області. Також Тетяна Литвинова була залучена як експерт у Робочу групу НСЗУ щодо розробки медичних гарантій на 2023 рік.

Проходила стажування у м. Варшава (Польща), м. Каунас (Литва) та в Українському Католицькому Університеті (м. Львів).