ЛЕБЕДИНСЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА НОВІ КИСНЕВІ КОНЦЕНТРАТОРИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КОВІД-ХВОРИХ

Лебединська лікарня отримала 14 нових кисневих концентраторів, придбаних за кошти обласного бюджету, для лікування пацієнтів з коронавірусом.

Сьогодні від наявності кисневих концентраторів залежить життя сотень-тисяч людей, серед яких може опинитись кожен з нас чи наших близьких.

У зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, зайнятістю ліжкового фонду медичних закладів “першої хвилі”, визначених для госпіталізації пацієнтів із встановленим діагнозом та підозрою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, на початку жовтня у Лебединській лікарні знову розгорнули інфекційне відділення. Для цього перепрофілювалии частину ліжок інших відділень стаціонарної допомоги.

Нині у ньому лікуються понад 40 пацієнтів, хворих на коронавірусну інфекцію. У відділенні до 19 ліжок підведена централізована подача кисню, у наявності 5 апаратів штучної вентиляції легень, 3 апарати, що підтримують фукцію sipap-терапії, та 28 кисневих концентраторів. 10 нових додаткових концентраторів є вкрай необхідними для хворих, які потребують додаткової кисневої підтримки при ускладненому диханні. Інші 4 кисневих концентратори будуть передані сімейним лікарям – ФОП.

Обласне управління охорони здоров’я і обласні депутати не стали осторонь ситуації, коли все більше людей потребують негайної допомоги. Кисневий концентратор дозволяє поповнити нестачу кисню в крові та відновити здоров’я людини після хвороби.