МЕДОГЛЯД ПРАЦІВНИКІВ ЗА ОДИН ДЕНЬ

Що може зробити кожен із нас, щоб завтра ми прокидалися в кращій країні? Можна почати із простих речей – турботи про власне здоров’я і здоров’я оточуючих. Сьогодні ми говоримо з лікарем дерматовенерологинею Світланою Ярошенко про медичні огляди.

  • Світлано Михайлівно, доброго дня! Кому потрібно проходити медогляди?
  • Доброго дня! Проходження регулярних щорічних медоглядів рекомендовано кожній людині.Але є категорії працівників, для яких проходження профогляду обов’язкове. Це стосується сфери обслуговування, роботи з харчовими продуктами, різного роду виробництв, освітніх та господарських закладів. Детальний перелік професій ви можете знайти у Наказі МОЗ №280 від 2022 року «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб».
  • Як часто проводяться такі огляди працівників?
  • Профілактичні медичні огляди буваютьтрьох видів: попередні, які проводять перед прийняттям на роботу, періодичні, що здійснюються у процесі трудової діяльності на підприємстві і позачергові, які проводять, якщо працівник вважає, що погіршення стану здоров’я пов’язане з умовами праці або, на думку роботодавця, стан здоров’я працівника не дозволяє йому виконувати свої трудові обов’язки.
  • Цікаво, наскільки багато підприємств і підприємців сьогодні зацікавлені у турботі про здоров’я своїх працівників і співробітників?
  • Таких мало. На жаль, війна внесла свої корективи, і питання медоглядів відійшло на другий план. Але бізнес – це не лише про податки, це і про соціальну відповідальність перед працівниками і споживачами послуг. Тому  дуже важливо розуміти цей момент, особливо, у наш непростий час, коли найбільшою цінністю є життя і здоров’я.
  • Люди часто упереджено ставляться до медичних оглядів, тому що це займає багато часу.
  • Вам не потрібно стояти у чергах до лікарів: терапевта, дерматолога, отоларинголога та інших. Висококваліфіковані спеціалісти нашого закладу проведуть медичне обстеження без затримок, якісно та швидко безпосередньо на вашому підприємстві, надавши профілактичні рекомендації у разі потреби. Більше того, всі необхідні види обстежень та досліджень також можуть бути проведені у виїзному форматі за наявності приміщення. Ми також запрошуємо до медоглядів і в нашому медичному закладі.
  • Дякуємо вам, Світлано Михайлівно, за ваші роз’яснення! А нашим читачам і читачкам лишаємо телефон для довідок:

 (066) 356 16 88 лікар-дерматовенеролог Світлана ЯРОШЕНКО