особливості паліативу лебединської лікарні

Паліативна допомога дає дещо більше, ніж знеболення та симптоматичне лікування. Медики паліативу допомагають пацієнтам та пацієнткам відчути повноту життя. Разом із ними цю повноту і гармонію відчувають близькі та рідні паліативних пацієнтів.
✅Чудово, що із пацієнтами та їхніми родинами у нашому закладі працюють психологи. Вони допомагають прийняти факт невиліковності хвороби як паліативному пацієнту, так і його найближчому оточенню.
✅ Пацієнти та пацієнтки, які бажають лікуватися вдома, користуються послугами виїзної паліативної бригади. Мультидисциплінарна команда виїздить до пацієнта, надає йому необхідну допомогу і навчає цьому родичів.
✅Зусиллями директора закладу започатковано дитячу виїзну бригаду для надання паліативної допомоги діткам. До складу входить висококваліфікований лікар-педіатр Тетяна Зелена, медична сестра, а також вузькі фахівці за потребами маленьких пацієнтів.
✅Паліативна допомога у Лебединській лікарні безкоштовна, адже надається згідно Програми медичних гарантій НСЗУ. Зверніться до сімейного лікаря за додатковою інформацією вже сьогодні.