підпишіть декларацію із сімейним лікарем лебединської лікарні

👨‍👩‍👦Щорічно, 15 травня Україна разом із усім світом відзначає Міжнародний день сім’ї.
🫶Фізичне та ментальне здоров’я родини є найціннішим скарбом. А під час війни, маємо берегти життя рідних та піклуватися про їхнє здоров’я більше, ніж у мирні часи.
✅Перший порадник і помічник, якому ви можете довірити особисте здоровʼя та здоровʼя своєї родини — це сімейний лікар. Він допоможе не лише в питаннях профілактики, лікування та підтримки фізичного здоров’я. Сімейний лікар також може розпізнати й діагностувати порушення ментального здоров’я, вчасно надати професійну допомогу, а за потреби — перенаправити до психолога, психотерапевта або психіатра.
Лікар загальної практики може консультувати всіх членів родини: дітей, батьків, бабусь та дідусів. Кожен пацієнт, який має декларацію про обслуговування у сімейного лікаря, має право на безоплатний пакет медичних послуг на первинній ланці.
Нагадуємо, що Програма медичних гарантій покриває всі основні види медичної допомоги для пацієнтів усіх вікових категорій.
‼️Якщо ви ще не підписали декларацію з сімейним лікарем, то час звернутися до реєстратури поліклініки Лебединської лікарні.
За інформацією НСЗУ