Як ветерану війни отримати медичну допомогу при травмах у Лебединській лікарні?

✅Ветерани війни можуть розраховувати на безоплатну медичну допомогу при травмах у нашому закладі: від необхідних обстежень до лікування і реабілітації. Медична допомога при переломах може надаватися в межах екстреної, амбулаторної або стаціонарної медичної допомоги.
📌Якщо в результаті травмування відчувається інтенсивний біль, є набряк, деформація частини тіла або головний біль, порушення координації – потрібно викликати «103» і описати диспетчеру симптоми та стан.
Диспетчер надасть інформацію щодо першої допомоги, яку слід надати, а також зорієнтує у подальших діях. Якщо постраждалий у невідкладному стані та не може самостійно дістатись до лікарні, диспетчер направить машину екстреної допомоги.
У закладі пацієнт безоплатно отримає усю необхідну медичну допомогу:
🔹огляд та консультацію лікаря;
🔹безоплатну діагностику, зокрема – рентгенологічні, ендоскопічні, ультразвукові, функціональні дослідження;
🔹виконання лікарями вузької спеціалізації, такими як хірург чи ортопед, лікувальних процедур або хірургічних втручань.
Лікар, після огляду та надання меддопомоги, або призначить госпіталізацію, або надасть рекомендації щодо подальшого лікування чи реабілітації.
Також лікар має одразу виписати направлення на обстеження чи консультації.
Він може створити направлення на групу послуг. Пацієнту з травмою не потрібно щоразу йти за новим направленням, наприклад, для перев’язки.
Якщо ж людина з травмою потребує госпіталізації, то перебування у стаціонарі та харчування також безоплатні.
✔️Наша лікарня має контракт із НСЗУ за пакетами «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без хірургічних втручань», «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» та «Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня». Тому пацієнтам безкоштовно доступні:
🔹інструментальні та лабораторні обстеження;
🔹медична допомогу для полегшення, зняття чи усунення симптомів і проявів
травматичного пошкодження;
🔹знеболення та медикаментозна терапія;
🔹хірургічні операції із забезпеченням анестезії;
🔹післяопераційний моніторинг, знеболення і подальша медикаментозна терапія;
🔹цілодобовий лікарський та медсестринський догляд;
🔹реабілітація у гострому періоді.
✔️Якщо після травми пацієнт потребуватиме тривалої реабілітації, то це також передбачено Програмою медгарантій в межах пакетів «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах» і «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в стаціонарних умовах».
За матеріалами НСЗУ