Які медичні послуги можуть отримати переселенці у Лебединській лікарні?

Сьогодні говоримо із заступницею медичного директора із амбулаторно-медичної допомоги громади Світланою Ярошенко про послуги для ВПО:
❓Пані Світлано, як переселенцю отримати якісні медичні послуги?
✅ Всім, хто звертається до нашого закладу, ми пропонуємо укласти декларацію із сімейним лікарем. Це значно підвищить якість обслуговування внутрішньо переміщених осіб.
❓Яку первинну медичну допомогу можна отримати у сімейного лікаря?
✅ Це цілий спектр медичних послуг: динамічне спостереження за станом здоров’я, діагностику та лікування захворювань, базові тести та аналізи, направлення до лікарів вузької спеціалізації чи на обстеження, паліативну допомогу, рецепти за програмою «Доступні ліки»‎ та інсулін, щеплення відповідно до календаря профілактичних щеплень.
❓Чи може лікар відмовити пацієнту-ВПО у наданні медичної допомоги?
✅ Відмовити може лікар вузької спеціалізації, якщо вважає, що консультація/обстеження вузького спеціаліста не є потрібними. Також можлива відмова за відсутності декларації із сімейним лікарем. А у випадку невідкладних станів допомога надається у будь-якому разі.
📍 Дякуємо вам за цю корисну інформацію. А всім новим жителям нашої громади нагадуємо телефон реєстратури Лебединської лікарні 2-14-11. Звертайтеся, вам обов’язково допоможуть.